Počet položek: 0 0,- Kč
ChytreZbozi.cz

Jak nakupovat

DOPRAVA:

1. DPD (119 Kč)

Přepravní služba DPD dodává zásilky následující den. Před doručením vám bude zaslán email a sms s předpokládaným termínem doručení. Pokud Vás nezastihne, pokusí se doručit zboží na druhý den. Zboží do 31,5 kg a do obvodu 300 cm.

2. FOFR (149 Kč)
Přepravce pro větší zásilky. Jediný přepravce pro žebříky a schůdky.

3. Doporučeně Českou poštou (129 Kč)

Doručení zásilky až do Vašeho domu či zaměstnání poštovním doručovatelem. Pokud vás kurýr nezastihne, zásilku budete mít na nejbližší pobočce pošty. Menší balíky do 2 kg.

Zboží při převzetí zkontrolujte. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, jste povinni zkontrolovat stav zboží a v případě poškození zboží vyhotovit s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a posílané zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

4. Osobní odběr Zásilkovna (69 Kč)

 

5. Osobní odběr Kralice nad Oslavou (0 Kč):

Zboží je možné si zdarma osobně vyzvednout na adrese provozovatele internetového obchodu Ing. Vojtěch Malý, Jinošovská 276, 675 73 Kralice nad Oslavou, popřípadě na jiném předem sjednaném místě.

 

PLATBA:

Dobírka (39 Kč)
Platíte na odběrném místě nebo řidiči přepravní společnosti.

Bankovní převod (0 Kč)
Platbu za zboží je možné rovněž provést před dodáním zboží na bankovní účet provozovatele internetového obchodu.

Číslo účtu:  2300152136 / 2010, Fio banka a.s.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace